SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
489 600 €
(5 440 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
90 τ.μ.
Calle de los Arcos, Estepona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover a breathtaking new development featuring contemporary Estepona apartments for sale with sea views. Designed with innovative architecture, the...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Calle de los Arcos, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home