SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
679 000 €
(3 690 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
184 τ.μ.
CALLE MOLINO (DEL), Estepona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα184 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Welcome to an exceptional opportunity to own a piece of paradise on the Costa del Sol with these stunning Estepona apartments for sale with sea views....

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 26ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE MOLINO (DEL), Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home