SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
695 000 €
(3 564 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
195 τ.μ.
Calle del Reloj, Estepona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα195 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Penthouse El Oasis is a contemporary three-bedroom penthouse located on the New Golden Mile, in the Selwo area. Positioned within a modern residential...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 61ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Calle del Reloj, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Agency Marbella