SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 260 000 €
(10 678 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
118 τ.μ.
Calle Sefardí, Estepona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα118 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Erdgeschosswohnung in Estepona an der Costa del Sol. 3 Schlafzimmer, 2 Badezimmer, 129 m² Wohnfläche, 42 m² Terrasse. Lage: Strandnah, in der Nähe des...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 66ημέρες
Ενημερώθηκε: 66ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sefardí, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Fincas Eva