SUPA24
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
Σαλόνι
Σαλόνι
330 000 €
(4 583 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
72 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Oplev disse enestående boliger, hvor du hver dag kan nyde lyset fra Middelhavet fra dit hjem. De tilbyder en række muligheder, herunder ejendomme med ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΦυσικό φωςΜοντέρν

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Rivera Estates