Λίστα προσφορών
26
26
26
599 000 €
(4 831 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
124 τ.μ.
Calle del Reloj, Estepona
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
124 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
3-Bedroom Apartment with Sea Views & Tourist Licence in OASIS 325 Estepona
Beautiful first-floor apartment located in OASIS 325, a contemporary res...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
87ημέρες
Ενημερώθηκε:
58ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Calle del Reloj, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
CENTURY 21 Luxe
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
CENTURY 21 Luxe
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή