SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
600 000 €
(6 667 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
90 τ.μ.
Calle Montañez, Estepona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This development is a stylish boutique, low-rise apartment complex walking distance to all amenities. Each apartment has been carefully considered to...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΤαράτσαΘέαΣυσκευές κουζίναςΠεζοδρόμιοΞεχωριστή τουαλέταΚαμπίνα ντουςΑσφάλειαΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 94ημέρες
Ενημερώθηκε: 51ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Montañez, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mosaic Realty

MosaicRealty