SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
510 000 €
(4 904 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
104 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα104 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Zažijte luxusní bydlení na pobřeží v tomto úžasném penthousu se 3 ložnicemi, který se nachází ve vyhledávané čtvrti Oceana Gardens v Esteponě. Dům je ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΕπιπλωμένοΘέαΠάτωμα

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 168ημέρες
Ενημερώθηκε: 32ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA