SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
750 000 €
(6 466 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
116 τ.μ.
Travessera de sa Perdiu, es Mercadal

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα116 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Aquest espectacular àtic-dúplex es troba en una exclusiva urbanització privada, situada a només 200 metres de les impressionants platges d'Arenal d'en...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΈξυπνες συσκευέςΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΘέα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 494ημέρες

Τοποθεσίες

Travessera de sa Perdiu, es Mercadal
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Atipika Lifestyle Properties