SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
150 000 €
(932 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
161 τ.μ.
CALLE CINE (DEL), El Ejido

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα161 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A home for you if you need more space.

This apartment features four spacious, bright, and airy bedrooms.

One of the bedrooms boasts a large, stylish...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE CINE (DEL), El Ejido
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Aurum