SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
480 000 €
(8 276 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
58 τ.μ.
Avinguda de la Pau, Eivissa

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Fully renovated 2-bedroom apartment for sale in Ibiza Port, located on the second floor of a refurbished building with lift access. Positioned on a pe...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Avinguda de la Pau, Eivissa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Ibiza