SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
807 800 €
(8 078 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
100 τ.μ.
CALLE COSME VIDAL LLACER, Eivissa

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Unique development of 15 exclusive homes designed in a modern and functional style, located in a very quiet and well-connected area. Just 550 meters f...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 52ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE COSME VIDAL LLACER, Eivissa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home