SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
649 000 €
(7 915 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
82 τ.μ.
CALLE COSME VIDAL LLACER, Eivissa

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Unique development of 15 exclusive homes designed with a modern and functional style, in a very quiet and well-connected area. Only 550 meters from Se...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 52ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE COSME VIDAL LLACER, Eivissa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home