SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
3 400 000 €
(10 462 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
325 τ.μ.
PASEO JOAN CARLES I, Eivissa

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα325 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Spectacular luxury flat of 320 m2 in the promenade of Juan Carlos I, in a privileged area of the promenade of Ibiza, is located on a 4th floor of a to...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 52ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

PASEO JOAN CARLES I, Eivissa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home