SUPA24
150 000 €
(2 174 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
69 τ.μ.
Calle Andalucia, Cómpeta

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα69 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

1 Double Bedroom | 2 Single Bedrooms | 2 Bathrooms (1 Ensuite) | Fully Fitted Kitchen | Living/Dining Room | Built-in Wardrobes | Aluminium Windows | ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 33ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Andalucia, Cómpeta
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home