SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
113 000 €
(3 645 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
31 τ.μ.
Calle Santa Águeda, Catral

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα31 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A compact and modern ground floor apartment offering 31.37 m² of built space, with 1 bedroom and 1 bathroom. Priced at just 113,000€, and due for comp...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 40ημέρες
Ενημερώθηκε: 40ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Santa Águeda, Catral
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Holiday Homes Catral

Holiday Homes Catral