SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
84 000 €
(2 049 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
41 τ.μ.
Avinguda de Marinada, Castelló d'Empúries

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα41 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartment For sell in Empuriabrava in Girona

En venta: apartamento reformado, situado en una zona animada de Empuriabrava, cerca de tiendas, restaur...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 91ημέρες
Ενημερώθηκε: 91ημέρες

Τοποθεσίες

Avinguda de Marinada, Castelló d'Empúries
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

1001 PORTALES

Elodie LEFEBVRE