SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
2 495 000 €
(8 154 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
306 τ.μ.
Calle Coperas, Casares

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα306 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Nestled just moments from the charming village of Casares and less than a mile from the beach, this exclusive apartment combines luxury, privacy, and ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 25ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Coperas, Casares
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home