SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
269 000 €
(2 956 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
91 τ.μ.
Calle Coperas, Casares

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα91 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Charming 2 Bed, 2 Bath Ground Floor Apartment with Private Garden – 400m from Beach | Casares Costa Great Investment or Holiday Home on the Costa del ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Coperas, Casares
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home