SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 200 000 €
(8 571 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
140 τ.μ.
Calle Coperas, Casares

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα140 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Great finca with three bedrooms, two bathrooms, lots of land and private pool. Just on the entrance of Casares village, no difficult roads, easy acces...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 61ημέρες
Ενημερώθηκε: 29ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Coperas, Casares
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home