SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
585 000 €
(4 795 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
122 τ.μ.
Autopista del Mediterráneo, Casares

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα122 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Eksklusive boliger med samtidsstil og middelhavsluksus nær Costa del SolVi præsenterer en boutique-udvikling af 38 boliger med 2, 3 og 4 soveværelser,...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 77ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Autopista del Mediterráneo, Casares
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Rivera Estates