SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
348 000 €
(2 924 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
119 τ.μ.
Avenida Mar Menor, Cartagena

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα119 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NEW BUILD RESIDENTIAL COMPLEX IN MAR DE CRISTAL New Build modern residential complex of apartments and penthouses located very close to the promenad...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Mar Menor, Cartagena
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home