SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
265 000 €
(5 300 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
50 τ.μ.
carrer Miguel de Cervantes, Calvià

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Es presenta aquest acollidor apartament a Portals Nous, una de les zones més demandades del sud-oest de Mallorca per la seva proximitat al mar, el seu...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 30ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

carrer Miguel de Cervantes, Calvià
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Manuel GARCÍA