SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
970 000 €
(3 716 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
261 τ.μ.
Calle Eslovenia, Calp

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα261 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located in the charming town of Calpe, this exclusive residential complex offers a selection of 21 properties, including apartments and penthouses. De...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 35ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Eslovenia, Calp
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home