SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
210 000 €
(4 200 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
50 τ.μ.
Avinguda d'Alemanya, Calafell

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ich präsentiere Ihnen diese schöne Wohnung in Segur de Calafell mit 72 m² Wohnfläche und einer 90 m² großen Terrasse!!

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Avinguda d'Alemanya, Calafell
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad España