SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
329 900 €
(3 975 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
83 τ.μ.
Calle Rambla la, Benijófar

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα83 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This modern and bright ground-floor apartment in Benijófar offers a perfect combination of design, spaciousness, and comfort. With 3 bedrooms, 2 bathr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Rambla la, Benijófar
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home