SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
263 000 €
(4 311 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
61 τ.μ.
CARRETERA TORREVIEJA, Benijófar

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα61 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NEW BUILD RESIDENTIAL IN BENIJOFAR New Build residential with communal rooftop pool located in the centre of the charming village of Benijofar. You ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 29ημέρες

Τοποθεσίες

CARRETERA TORREVIEJA, Benijófar
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home