SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
146 000 €
(3 244 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
45 τ.μ.
Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Presentamos un acogedor estudio ubicado en la codiciada zona de Avenida Beniarda, Benidorm. Este inmueble cuenta con una superficie útil de 42 m2 y se...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Real Costa Home