SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
655 000 €
(5 458 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
120 τ.μ.
Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

BENIDORM SUNSET DRIVE~ #sunsetdrive~ #benidorm~ 2 dormitorios~ 2 baños~ terraza con vistas panorámicas ~ aire acondicionado ~ garaje subterráneo ~ tra...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Real Costa Home