SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
263 000 €
(3 288 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
80 τ.μ.
Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Moderne Wohnung in Benidorm – sofort bezugsfertig.~Komplett möblierte Wohnung zu verkaufen, erst vor einem Jahr renoviert, mit modernem und funktional...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Real Costa Home