SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
579 000 €
(6 095 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
95 τ.μ.
Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover this impressive semi-new apartment located in the coveted area of Playa de Poniente, one of the most emblematic and tourist destinations in B...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 24ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Cimma Real Estate