SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
685 000 €
(6 009 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
114 τ.μ.
Passeig de Ponent / Paseo de Poniente, Benidorm

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα114 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Wake up to the sound of the waves and panoramic sea views in this beautiful beachfront apartment located in the sought-after Playa de Levante area of ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 54ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Passeig de Ponent / Paseo de Poniente, Benidorm
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home