SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
249 000 €
(3 320 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
75 τ.μ.
Passeig de Ponent / Paseo de Poniente, Benidorm

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover Your Next Home in Charming Cala de Benidorm! This magnificent 2-bedroom apartment offers a privileged location between two beautiful beach...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 54ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Passeig de Ponent / Paseo de Poniente, Benidorm
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home