SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
499 900 €
(3 124 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
160 τ.μ.
Passeig de Ponent / Paseo de Poniente, Benidorm

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα160 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This spectacular 160 m2 apartment offers an excellent location in the flat area of ​​Rincón de Loix, one of the most desirable neighborhoods in Benido...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 55ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Passeig de Ponent / Paseo de Poniente, Benidorm
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home