SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
210 000 €
(4 375 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
48 τ.μ.
Passeig de Ponent / Paseo de Poniente, Benidorm

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα48 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale Apartment. Location Benidorm (ALICANTE). Total area 48.00 m2. Number of rooms – 1. Number of bedrooms 1. Number of bathrooms 1. Year of const...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 55ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Passeig de Ponent / Paseo de Poniente, Benidorm
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home