SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
315 000 €
(3 424 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
92 τ.μ.
Passeig de Ponent / Paseo de Poniente, Benidorm

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα92 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Bright apartment with amazing sea viewsThe apartment is located on the 22nd floor in one of the best areas of Benidorm, just 550 meters from Levante b...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 54ημέρες
Ενημερώθηκε: 54ημέρες

Τοποθεσίες

Passeig de Ponent / Paseo de Poniente, Benidorm
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home