SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
465 000 €
(3 690 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
126 τ.μ.
Calle Zeus, Benalmádena

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα126 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

New construction. Great apartments for sale in an exclusive residential complex in Benalmadena
The 2-bedroom, 2-bathroom apartments are thoughtfully d...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Zeus, Benalmádena
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Benalsun Properties

Benalsun Properties