SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
469 000 €
(4 264 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
110 τ.μ.
AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα110 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Luxury Ground Floor Apartment with Panoramic Sea Views – Prime Benalmádena Location Stop searching — this is the one. A rare opportunity to secure a h...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 26ημέρες

Τοποθεσίες

AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home