SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
342 000 €
(3 196 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
107 τ.μ.
Avenida Juan Luis Peralta, Benalmádena

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα107 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

We present this exclusive property – renovated 2 bedrooms apartment with sea views and tourist licence in a charming Benalmadena Pueblo. Discover a be...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 29ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Juan Luis Peralta, Benalmádena
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home