SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
900 000 €
(6 475 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
139 τ.μ.
Calle Río, Benalmádena

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα139 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Boutique New-Build Apartments with Sea Views in Torremuelle, Benalmádena Elegant Coastal Living Just 350 m from the Beach Discover an exclusive bout...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 26ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Río, Benalmádena
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home