SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
279 000 €
(4 429 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
63 τ.μ.
Carril del Siroco, Benalmádena

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Vítejte v tomto dobře řešeném apartmánu v klidné oblasti v blízkosti moře, dopravy a zábavy. Nabízí dvě prostorné ložnice, koupelnu a otevřený půdorys...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 62ημέρες
Ενημερώθηκε: 36ημέρες

Τοποθεσίες

Carril del Siroco, Benalmádena

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA