SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
990 000 €
(9 802 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
101 τ.μ.
URBANIZACION CAPITAN (EL), Benahavís

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα101 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Bei Solenne wurden die Wohnungen sorgfältig konzipiert, um ein anspruchsvolles Wohnerlebnis zu bieten, bei dem zeitgenössisches Design und hochwertige...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

URBANIZACION CAPITAN (EL), Benahavís
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Carlingpetri