SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 550 000 €
(10 764 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
144 τ.μ.
Calle Pacheca Alta, Benahavís

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα144 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Newly built 3 bedrooms ground floor apartment at, with panoramic sea views to the coast, Africa and Gibraltar Fantastic apartment with unbeatable sea ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 55ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home