SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
435 000 €
(3 718 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
117 τ.μ.
Calle Pacheca Alta, Benahavís

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα117 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover this magnificent elevated ground floor located in the exclusive Las Lomas del Conde Luque urbanization, in the highly sought-after area of Be...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 25ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home