SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
449 000 €
(4 082 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
110 τ.μ.
Avenida de Andalucía, Benahavís

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα110 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Apartamento Planta Media, Benahavís, Costa del Sol. 2 Dormitorios, 2 Baños, Construidos 120 m², Terraza 60 m². Posición : Primera línea de Golf, Campo...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρνΕπιπλωμένοΕμπορικός

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 107ημέρες
Ενημερώθηκε: 16ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida de Andalucía, Benahavís
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Fincas Eva