SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
8 200 000 €
(883 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
9.289 τ.μ.
Calle Pacheca Alta, Benahavís

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα862 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

When an iconic territory and an icon of power come together, the supernatural happens. Tierra Viva is the first residential project by Lamborghini and...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 430ημέρες
Ενημερώθηκε: 242ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RE House

Elena Melnikova, REHOUSE INTERNATIONAL REAL ESTATE L.L.C