SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
159 000 €
(3 975 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
40 τ.μ.
Asturias kalea, Basauri

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα40 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

BASAURI | Inversión con rentabilidad inmediata
Ubicado en la calle Particular de Asturias, este apartamento es una oportunidad real tanto para quienes...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Asturias kalea, Basauri
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad España