SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 990 000 €
(11 412 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
262 τ.μ.
Carrer de Còrsega, Barcelona

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα262 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

A modernista gem.

Lucas Fox presents this exclusive property located on the top floor of an emblematic building in Eixample.

It was built between ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 491ημέρες
Ενημερώθηκε: 490ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de Còrsega, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Barcelona