SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
858 000 €
(6 864 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
125 τ.μ.
Passatge de Valeri Serra, Barcelona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα125 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Lucas Fox presents this exclusive property, which will be delivered fully renovated and is currently in the process of being renovation, combining cla...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 492ημέρες
Ενημερώθηκε: 491ημέρες

Τοποθεσίες

Passatge de Valeri Serra, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Barcelona