SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
730 000 €
(5 530 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
132 τ.μ.
Carrer d'Homer, Barcelona

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα132 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Spectacular 4-bedroom flat next to Turó del Putxet Park.

This spacious 132sqm flat is very bright and in good condition. It is currently inhabited an...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Φυσικό φωςΨηλά ταβάνιαΞύλινες δοκοίΞύλινο πάτωμαΞεχωριστή κουζίνα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer d'Homer, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Cornex Capital